header03.jpg
Wedstrijdagenda Senioren 2009

Dag / Datum

Wedstrijd

Tijdstip

Ordedienst/Bardienst

Donderdag 30 april

Ledenpartij
Sponsor: Fam. A. van Kammen
voor iedereen vanaf voortgezet onderwijs.

12.00 uur

Sas de Braak, Eelke Idsardi en Foppe M. de Haan

Zaterdag 16 mei

Ledenpartij
Sponsor: Mechanisatiebedrijf G. Veenma

12.30 uur

Raymond Hoekstra, Klaas Sipma, Jacco de Jong

Zaterdag 13 juni

Ledenpartij
Sponsor: Kobus dakbedekking

12.30 uur

Andries Zijlstra, Hein Eisenga, A.G. Krol en Eeltje Borger

Zaterdag 20 juni

Ledenpartij
Sponsor: Café Woudstra

12.30 uur

Melle Pieter Prins, Sije de Braak en Douwe de Jong

Zaterdag 2 7 juni

Ledenpartij
Sponsors: De Jister en Mechanisatiebedrijf Banga

12.30 uur

Pieter Wouda, Renze de Jong, Ytzen Westra en Sven de Jong

Zaterdag  4 juli

K.N.K.B. Jongens
Sponsors: Geveke en Rabobank

10.00 uur

Julius de Jong, Jan Sipma, Henk Tanja en Eelke Idsardi
(verzoek om af te melden als je deze dag verhinderd bent om als vrijwilliger mee te helpen)

Zaterdag 18 juli

 

Oostrum-partij
Sponsors: Café Fryslân en Bouwbedrijf Visser (senioren en 40+)

11.00 uur in Oostrum en 12.00 uur in Ee

Mark Buist, Halbe Mossel, Aant Pieter Wijnsma en Johannes Douma

 

Donderdag 23 juli

Pearke keatsen
Sponsors: Bonnehôf, Schreiber en Constrada

12.00 uur

Balling van Kuiken, Pieter Knoop, Klaas de Jong, Jelle Braaksma
Bar: Froukje Wolters., Ansje Haaksma,  Sjoukje V en Klaske de J.

Zaterdag 25 juli

De 4 jungens út Ie-partij
Bij voldoende deelname in meerdere klassen, o.a. Oud-Dames categorie,

12.30 uur

Gerard Sipma, Marco Kingma, Louis Keegstra, Melle Westra en Teke Meindersma
Bar: Pieter Knoop, Balling van Kuiken, Richtje Eisenga en Hanny Alting

Woensdag 29 juli

PC

09.30 uur

 

Donderdag 30 juli

Pyke-partij
Sponsor: Taxi de Jong

12.00 uur

Gerlof Leystra Lieuwe Jan Huisman, Diemer Meirink, Martijn Jolink en F. M. de Haan
Bar: Ytzen W, Klaas de J, A. G. Krol en, F.  M.  de Haan

Zaterdag 1 augustus

Partij Dokkum
met na afloop een barbecue en de winnaars maken een ritje met de koets door het dorp.
Sponsors: 2B Trading BV, COM 7, Gang 7 en PROBOSIGN

12.00 uur

Klaas Mossel, Tjerk Oosterhof, Pier Reitsma, Renze de Jong, J. Westra en Sven de Jong
Bar: Piet Visser, Raymond Hoekstra, Jan Willem Heins en Sven de Jong

Donderdag 6 augustus

Ledenpartij
Sponsors: M.J. Borger Transport en J-Media

12.30 uur

Anthony Veendorp, Gert Wolters, J. Westra, Jaap Eisenga, Klaas de Jong en Sven de Jong
Bar: Melle W, Eelke Idsardi, Aant-Pieter W, Teke M.

Zaterdag 8 augustus

Gezamelijke ledenpartij Ee/Driesum in Ee
Sponsors: De Graaf B.V en  Garage Robroch 

12.00 uur

Durk Veendorp, Sas de Braak, Pieter Wouda, Anne Zijlstra en Andries Zijlstra
Bar: Jacco de Jong, Christine Heins, Nynke Woudwijk en Harm Sijtsma

Zaterdag 15 augustus

Ledenpartij
Sponsor: Coop Anjum

12.30 uur

Jan Willem Heins, Harm Sijtsma, Julius de Jong en Jacco de Jong

Zaterdag 22 augustus

Federatiepartij
A,B, Dames en jongens van 14 tot 16 jaar.
Sponsor: Snackhal Lutine

13.00 uur

Jan Klaas de Graaf, Wietse Terpstra, Marco Kingma, Jan Sipma en Diemer Meirink